Kolekcje

;

Kolekcje

Męskie
Damskie

Pierwszy na świecie zegarek z synchronizacją GPS i zasilaniem solarnym. Łącząc się z siecią GPS, Astron dostosowuje się za dotknięciem przycisku do Twojej strefy czasowej i pobierając całą potrzebną energię z samego światła, nigdy nie potrzebuje wymiany baterii.

Męskie
Damskie

Seiko Prospex rzuca wyzwanie każdemu wyzwaniu, oferując kolekcję zegarków dla miłośników sportu i poszukiwaczy przygód, zarówno w wodzie, na niebie, jak i na lądzie. Od czasu wypuszczenia na rynek pierwszego japońskiego zegarka nurkowego w 1965 roku, innowacyjna technologia Seiko zmieniła światowe standardy. Nieustannie dążymy do zapewnienia coraz większej niezawodności i bezpieczeństwa zarówno nurkom zawodowym, jak i rekreacyjnym.

Męskie
Damskie

Presage łączy japoński zmysł estetyczny z tradycyjnym rzemiosłem i zegarmistrzowskimi umiejętnościami Seiko w oryginalnej kolekcji, która oferuje japońskie piękno, jakość i długotrwałe działanie.

Męskie
Damskie

Od ponad 50 lat Seiko 5 Sports gwarantuje najwyższy poziom niezawodności, jakości wykonania i wartości, które doceniane są przez miłośników zegarków mechanicznych na całym świecie. Dziś dzięki nowemu projektowi i rozbudowanej kolekcji ten ponadczasowy model odradza się. Prezentujemy nowe Seiko 5 Sports, kolekcję o tych samych wartościach zamkniętych w świeżym wyglądzie.

Męskie
Damskie

Już od 140 lat Seiko dąży do osiągnięcia perfekcji w zegarmistrzostwie.

Męskie
Damskie

Nie znaleziono opisu

Męskie
Damskie

Nie znaleziono opisu

Męskie
Damskie

Nie znaleziono opisu