Presage

;

Presage łączy japoński zmysł estetyczny z tradycyjnym rzemiosłem i zegarmistrzowskimi umiejętnościami Seiko w oryginalnej kolekcji, która oferuje japońskie piękno, jakość i długotrwałe działanie.

Design

Design

Design

Doświadczenie firmy Seiko liczy ponad 100 lat tradycji zegarmistrzowskiej. Dzięki swojej formie stworzonej dzięki starannemu uwzględnieniu piękna i wygody na nadgarstku oraz ponadczasowemu projektowi z uwzględnieniem długiego okresu użytkowania, zegarki te nieustannie prezentują japońską estetykę.

Cechy

Tarcza modelu Laurel

W 1913 roku firma Seiko przedstawiła pierwszy w Japonii zegarek naręczny Laurel. Wiele zegarków Presage przyjęło układ tarczy Laurel, który można określić jako pochodzenie zegarmistrzostwa Seiko.

Projekt tarczy kochany przez wieki

Projekt Laurel został przywrócony do teraźniejszości. Ciepło i nostalgia charakterystycznych cyfr arabskich sprawiły, że ten zegarek jest kochany od ponad 100 lat. Rozmiar zegarka i inne funkcje zostały dostosowane tak, aby jak najlepiej pasowały do ​​aktualnych czasów.

Charakterystyczna “12”

W przypadku wielu zegarków z tarczą inspirowaną wzorem Laurel wiele z nich zawiera wyraźną cyfrę „12” w kolorach, takich jak czerwony i złoty. Ten stylowy projekt został po raz pierwszy użyty przez Laurel i był nie tylko estetycznym elementem pod względem wzornictwa, ale także praktycznym sposobem na bardzo proste pokazanie, która strona jest górą.

Serie

Prestige Line

Prestige Line

Prestige Line

Basic Line

Basic Line

Basic Line