Sponsoring

seikowwwpatr

 

SEIKO mocno zaznacza swoją obecność w globalnym sporcie od Igrzysk Olimpijskich z 1964 w Tokyo. Jako wiodąca marka w dziedzinie pomiaru czasu. SEIKO jest zawsze tam gdzie największe sportowe emocje.

 

 

ph_iaaf

  • W 1985 roku, IAAF zaproponowało Seiko pozycję partnera, który dostarczał sprzęt pomiarowy na wszystkie najważniejsze zawody Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce. Seiko dostarczało sprzętu pomiarowego i personelu na ponad 10 Mistrzostw Świata  5 Halowych Mistrzostw i wiele innych imprez rangi międzynarodowej. Na głównych mistrzostwach, zespół Seiko będzie składał się z ponad 40 wykwalifikowanych i pełnoetatowych inżynierów.

 

 

ph_49nersph_29nersxx

  • Przy tworzeniu kolekcji Seiko Valatura konsultacji udzielało kilku przodujących żeglarzy na świecie. Doradztwo to jest kontynuowane w zakresie klas partnerskich Seiko. Te dwie klasy  należą do najszybszych i najbardziej dynamicznych w międzynarodowych wyścigach skiffów i Seiko z dumą wspiera je swoim sprzętem pomiarowym.
  • Istnieje możliwość obejrzenia film z mistrzostww Lake Garda, we Włoszech, w których brały udział klasy 49er i 29erXX .

ph_icare2

  • icaré 2, to napędzany energią słoneczną szybowiec opracowany przez Institut fur Flugzeugbau na Uniwersytecie w Sztutgarcie w Niemczech. icaré 2 jest jednym z najbardziej zaawansowanych szybowców na świecie. W ramach programu o nazwie "czysta energia", Seiko sponsoruje rekordowe loty szybowców  icaré 2's od roku 2010.

 

 

Do góry