Ostrzeżenie dotyczące zakupów przez internet

Seiko wierzy, że najlepszym miejscem do wyboru i kupna zegarka Seiko jest jeden z autoryzowanych sklepów detalicznych. Tylko w tych sklepach znajdziesz najnowsze kolekcje zegarków Seiko, przy których zakupie dodatkowo otrzymasz bezpłatny serwis w celu dopasowania długości bransolety zegarka.

Dlatego Seiko nie poleca kupowania zegarków przez jakąkolwiek stronę internetową za wyjątkiem miejsc autoryzowanych, posiadających na stronie głównej oficjalny znak „AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA INTERNETOWY SEIKO”. Ponadto, właściciel takiego portalu musi fizycznie posiadać salon sprzedaży.

Wiele stron nieautoryzowanych sprzedaje zegarki nieoryginalne, używane lub uszkodzone i we wszystkich przypadkach ich zakupu nasza karta gwarancyjna jest nieważna. Może też się zdarzyć, iż nieautoryzowane strony internetowe nie dołączają oryginalnej gwarancji międzynarodowej Seiko i nie oferują żadnych usług serwisowych. Seiko zapewnia, ze w autoryzowanych salonach sprzedaży mają Państwo możliwość zakupu produktów tylko najwyższej jakości i uzyskania profesjonalnego serwisu. Zatem tylko korzystanie z tych salonów daje nabywcom zegarków Seiko pewność. Nieautoryzowane kopiowanie jakichkolwiek artykułów, fotografii czy ruchomych obrazów znajdujących się na tej stronie jest surowo zabronione. Ponadto, Seiko nie odpowiada za jakiekolwiek zobowiązania czy reklamacje powstałe na stronach zewnętrznych prowadzone przez osoby lub organizacje inne niż Seiko Watch Corporation. Jeżei kupujesz w internecie.

Wzrastająca w ostatnim czasie liczba nieautoryzowanych i niewiarygodnych stron, które oszukują klientów chcących za ich pośrednictwem dokonać zakupu naszych produktów nie uszła naszej uwadze. Wiele z tych stron pobrało pieniądze od klientów lecz nie dostarczyło im produktów. Strony te starają się wytworzyć wrażenie, że są legalne i często wykorzystują logo Seiko bez naszego pozwolenia jak również oferują zegarki Seiko stosując znaczne upusty. W każdej sytuacji gdy jest to możliwe, Seiko podejmuje działania przeciwko takim stronom, nie mniej radzimy państwu bardzo uważać i upewnić się, że mają państwo do czynienia wyłącznie ze stronami autoryzowanymi przez Seiko (czerwiec 2013r.)