Kontakt

Firma Zibi S.A. istnieje od 1989 roku. Jest liderem w dziedzinie dystrybucji zegarków, produktów elektronicznych oraz instrumentów muzycznych na polskim rynku.

Główny obszar działalności Zibi S.A. to dystrybucja takich produktów jak: zegarki renomowanych międzynarodowych marek (Seiko, Casio, Atlantic, Sektor, Pulsar, Guess, Fendi, Lacoste, Roberto Cavalli, Lorus), kalkulatory Casio i Vector, aparaty cyfrowe Casio Exilim, tłumacze elektroniczne Vector, multimedia i baterie Maxell, multimedia Vector, stacji pogodowych i budzików Oregon, terminale mobilne Casio oraz instrumenty muzyczne (Casio, Alvaro, Ovation, Takamine, Zildjian, Petrof).

Od początku działalności firma koncentruje się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań stale poszerzając swoją ofertę produktową tak by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na przestrzeni wieloletniej działalności Zibi udało się zbudować silną firmę dostarczającą zaawansowane technologicznie produkty, realizując na co dzień swoją misję: dostarczać usługi zawsze na czas. Produkty Zibi dostępne są w większości super- i hipermarketów, w setkach sklepów detalicznych i hurtowniach w całym kraju.

Obecnie oprócz dystrybucji hurtowej firma Zibi posiada 56 salonów firmowych, w 2006r. przemianowanych na Time Trend. Salony mieszczą się w 18 największych miastach Polski, oferując zegarki światowych marek.

Zibi jest również właścicielem największej sieci 20 Salonów Muzycznych Riff, będącej profesjonalną siecią specjalizującą się w sprzedaży instrumentów muzycznych w Polsce.

Dynamiczny rozwój oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze dystrybucji zegarków, produktów elektronicznych oraz instrumentów muzycznych, pozwoliło Zibi S.A. na zdobycie pozycji lidera w branżach w których działa, stałe poszerzanie zakresu usług i świadczenie ich na najwyższym poziomie. Do sukcesu firmy przyczyniają się również jej pracownicy, zespół sprawdzonych i doświadczonych fachowców, posiadających duże zaangażowanie i wiedzę, co umożliwia profesjonalną obsługę klienta.

ZIBI S.A.

 

ZIBI S.A.
ul.Wirażowa 119
02-145 Warszawa