Katalogi
Gdzie mogę otrzymać instrukcje obsługi mojego zegarka?

Sprzedawcy detaliczni powinni przekazywać wraz z zegarkiem instrukcję obsługi. Jeśli nie posiadają Państwo instrukcji obsługi, prosimy o skontaktowanie się ze sprzedawcą detalicznym u którego został zakupiony zegarek. Jeśli nie jest to możliwe, prosimy o skontaktowanie się z najbliższym Centrum Serwisowym pokazanym na mapie z zaznaczonymi przedstawicielami Seiko. Ponadto, funkcje i zasady działania, jak również instrukcje obsługi niektórych mechanizmów zegarków są dostępne poniżej.

Gdzie mogę otrzymać katalogi zegarków?

Choć produkujemy i eksportujemy zegarki Seiko, to nigdzie na świecie nie sprzedajemy ich bezpośrednio osobom indywidualnym. Dlatego też nie posiadamy katalogów skierowanych do indywidualnych osób. Natomiast dystrybutorzy w poszczególnych krajach, publikują katalogi dla obszarów, na których działają. Polecamy skontaktowanie się z dystrybutorem Seiko w Państwa kraju, zgodnie z informacjami jakich dostarcza mapa przedstawicielstw Seiko.

Gdzie mogę otrzymać kartę gwarancyjną mojego zegarka?

Sprzedawcy detaliczni powinni przekazywać wraz z zegarkiem kartę gwarancyjną. Jeśli nie posiadają Państwo karty gwarancyjnej, prosimy o skontaktowanie się ze sprzedawcą detalicznym u którego został zakupiony zegarek. Z tego względu, że książeczki gwarancyjne nie są ponownie wydawane, prosimy zwrócić uwagę, aby w czasie okresu gwarancji nie zagubić karty gwarancyjnej.

Inne pytania

W celu uzyskania innych informacji, prosimy o kontakt z Autoryzowanym Centrum Obsługi Klienta.