Naprawa
Gdzie mogę oddać do naprawy mój zegarek?

Polecamy naszym klientom, by w celu naprawy zegarka kontaktowali się z Autoryzowanymi Centrami Serwisowymi Seiko, lub z wyznaczonymi dealerami Seiko. Zegarek jest niezwykle złożonym i zaawansowanym instrumentem pomiarowym, tak więc jego naprawy mogą podejmować się jedynie przeszkoleni i doświadczeni technicy, korzystający ze specjalnych narzędzi opracowanych przez Seiko. PProsimy o skontaktowanie się z najbliższym Centrum Serwisowym, pokazanym na mapie z zaznaczonymi przedstawicielami Seiko.

Gdzie mogę oddać do regulacji pasek zegarka?

Polecamy naszym klientom, by w celu regulacji paska kontaktowali się z wyznaczonymi dealerami Seiko. Jeśli nie mogą być Państwo obecni przy wykonywaniu samej regulacji paska, prosimy, by wyraźnie określić oczekiwany zakres regulacji i finalną długość paska/bransolety po regulacji.

Gdzie mogę zlecić wymianę baterii?

Aby uniknąć uszkodzeń wynikających z wyciekania elektrolitu z baterii, ważne jest, aby wymienić baterię możliwie szybko po jej wyczerpaniu się. Polecamy skontaktowanie się z autoryzowanym dealerem Seiko i zaznaczenie, żeby do wymiany zostały użyte oryginalne baterie Seiko.

Gdzie mogę zdobyć części do zegarka?

Zwykle nie dostarczamy części zamiennych dla konkretnych osób w żadnym miejscu na świecie.Polecamy naszym klientom, by w kontaktowali się z Autoryzowanymi Centrami Serwisowymi Seiko, lub z wyznaczonymi dealerami Seiko i tam zlecali wymianę części zegarka. Prosimy o skontaktowanie się z najbliższym Centrum Serwisowym, pokazanym na mapie z zaznaczonymi przedstawicielami Seiko.

Czy zegarek wymaga regulacji precyzji działania?

Dokładność działania zegarka zależy od mechanizmu, jaki został zastosowany w zegarku. Prosimy o sprawdzenie stosownych informacji w posiadanej instrukcji obsługi. Jeśli dokładność działania zegarka wykracza poza standardowy zakres, polecamy skontaktowanie się z Autoryzowanym Centrum Serwisowym Seiko, lub z wyznaczonym dealerem Seiko, w celu zlecenia regulacji zegarka. Prosimy o skontaktowanie się z najbliższym Centrum Serwisowym, pokazanym na mapie z zaznaczonymi przedstawicielami Seiko.

Inne pytania

W celu uzyskania innych informacji, prosimy o kontakt z Autoryzowanym Centrum Obsługi Klienta.